Heinz vydal jednobarevné puzzle pro dlouhé dny během pandemie

Hledáte pomalé rozptýlení? Takové, které je stejně pomalé jako hrnutí Heinz kečupu z láhve? Tato značka totiž vytvořila jedno takové rozptýlení: puzzle skládající se z 570 kusů, jejíž kousky mají stejný odstín červené.

Jistě, tohle je pravděpodobně noční můra mnoha lidí. Ale pro ty, kteří si opravdu užijí výzvu monochromatického puzzle, je to zábavný kousek, který sedí na značku. Puzzle, navržené agenturou Rethink, jsou rozdávány v 17 zemích. V Kanadě můžete získat šanci vyhrát jednu z nich na instagramu @Heinz_ca, kde stačí dát komentář, s kým si přejete dokončit puzzle.

„Heinz je známý pro své ikonicky pomalé lití kečupu. V období, kdy má každý trochu více času a stoupla popularita puzzle, jsme chtěli pomoci překonat čas spojením těchto dvou věcí,“ říká Brian Neumann, senior brand manager ve společnosti Kraft Heinz Canada. „Neustále se snažíme poskytovat zábavné, kontextově relevantní způsoby, jak našim zákazníkům vyvolat úsměv, a toto směšně pomalé, zcela červené puzzle je perfektní způsob.“

„Tato krize byla výzvou pro všechny, ale v rámci toho jsme také našli čas na útěk z naší kultury práce a bereme věci trochu pomaleji,“ říká Mike Dubrick, partner a kreativní ředitel společnosti Rethink. „A protože to pomalé linutí kečupu Heinz je v naší kultuře zakořeněn, kdo jiný by měl vydat takové puzzle?“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766