Pekárna Mr. Holmes Bakehouse se proměnila ve výrobnu domácích pekařských souprav

Na začátku karantény v Kalifornii stál Aaron Caddel, zakladatel společnosti Mr. Holmes Bakehouse, před rozhodnutím, jak udržet byznys a své zaměstnance v práci. Během 72 hodin totiž jeho pekárny ztratily veškeré velkoobchodní zákazníky, což činilo asi 3 miliony dolarů.

Caddel si však také všiml zájmů o domácí pečení, které prudce stoupalo, zatímco ingredience, jako jsou kvasnice a mouka, se stávají vzácnými. V reakci na to se rozhodl otočit celý svůj podnik a začít dodávat domácí pečicí soupravy. Ačkoliv neměl zkušenosti v e-commerce oblasti, Caddel měl obrovský sklad, populární Instagram a komerční dodavatelský řetězec. To vše změnil ve tvorbu pekařských souprav, které jsou nyní na prodej.

Zákazníci si mohou objednat soupravy na pečení chleba, které obsahují vše, co je potřeba k přípravě kváskového předkrmu a péct domácí chleba ve stylu Mr. Holmes Bakehouse. Mezi další dostupné soupravy patří koláčky a koláče, sušenky s čokoládovými kousky, těstoviny a focaccia. V plánu jsou další. Každá sada stojí 25 dolarů.

Caddel také změnil jedno ze svých pekárenských míst v Los Angeles na rohový obchod, který prodával pytle mouky a základních potřeb, jako je toaletní papír, vejce, cukr, mléko, džemy a maso. V obchodě je také sekce „plaťte, kolik můžete“ pro ty, kteří přišli o práci.

Caddel řekl serveru The Hustle, že se rozhodl pro nový obchodní model, když: „ho osamělé matky prosily, abych jim udržel práci. Takže jsem se musel obrátit na režim řešení: Jak mohu vytvořit pojistku proti této ekonomice?“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766