Časopis Time Out se kvůli pandemii rebrandoval na Time In

Předpokládá se, že zhruba jedna třetina světové populace je v domácí karanténě. Vzhledem k tomu, že restaurace, divadla, muzea a koncertů jsou do značné míry uzavřené, tak magazín Time Out se zaměřením na kulturní akce po celém světě, musel přeorientovat. Vydavatel se tedy rozhodl dočasně rebrandovat značku na Time In.

Magazín se zaměřil na seznam koncertů, divadelních představení a uměleckých výstav, které jsou čtenářům k dispozici online. Pracuje také na podpoře místních podniků tím, že představuje iniciativy, které těmto podnikům a pracovníkům pomáhají přežít jejich dočasné uzavření.

S menším počtem lidí venku a nižšími prodeji fyzických časopisů a novin se Time Out též rozhodl zastavit tisk časopisu a místo toho bude vydávat pouze elektronickou verzi. Na webu tak bude představovat nápady, jak se zabavit doma. Najdete tak zde tipy na nejlepší filmy na Netflixu, jaká muzea můžete navštívit virtuálně, a kde hrát online hry zdarma.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766