Lidé v době pandemie mohou dávat virtuální dýška barmanům, kteří jsou bez práce

Vzhledem k tomu, že většina barmanů je v současné době bez práce kvůli uzavírání barů a social distancing, tak se spotřebitelé a značky spojují, aby jim prostřednictvím virtuálních dýšek pomohli přečkat těžké období. Hashtag #VirtualTipJar ukazuje, kolik z nich se rozhodlo zapojit do pojektu. Od společnosti Venmo až po GoFundMe.

Jedním z dosud největších přispěvatelů se stala pivní značka Miller Lite, která ohlásila dar ve výši 1 000 000 dolarů na program Bartender Emergency Assistance Program, jenž zřídila organizace United States Bartenders Guild, a vyzvala ostatní k přispění.

Do fondu USBG také přispěl herec Ryan Reynolds, respektive jeho společnost Aviation Gin. Do 1. května věnuje společnost 30 % ze všech svých příjmů z online prodeje. Webová stránka Aviation Gin také uvádí, že společnost již darovala 15 000 dolarů.

Vzhledem k tomu, že komunity dělají vše, co je v jejich silách, aby pomohli těm, kteří to právě teď potřebují, tak je povzbudivé sledovat, jak se značky též zapojují.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766