Značka Intimately vyrábí inkluzivní prádlo pro ženy se zdravotním postižením

Americký online prodejce Intimately se snaží diverzifikovat průmysl s intimním zbožím vytvořením spodního prádla speciálně určeného pro ženy se zdravotním postižením. Podprsenky a jiné spodní prádlo jsou přizpůsobeny speciálním potřebám žen.

Zatímco pro zdravotně postižené osoby je k dispozici přizpůsobené spodní prádlo v nějaké podobě, tak podle webové stránky společnosti je „ošklivé a zastaralé“. Kolekce od Intimately používá pohodlné látky a příjemné barvy, což ženám poskytuje více možností.

Intimately se zaměřuje na zákazníky, kteří hledají konvenční věci, popruhy a návrhy moderního spodního prádla, které není těžkopádné nebo nemožné si obléct. Výrobky jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly potřebám lidí. Například magnetické západky a podprsenky, které se zapínají v přední části, což usnadňuje oblékání.

Cílem Intimately je, aby se všechny ženy cítily krásně. Prodejce také píše blog se svými klienty, kde si povídají o tom, jak se v oblečení cítí sexy a oprávněně. Produktová řada v současné době hledá finance na Kickstarteru. Kampaň probíhá do 16. ledna 2020.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766