Teniskový obchod Queens představil instagramovou hru využívající rozšířenou realitu

Český obchod s teniskami Queens ve spolupráci s kreativním studiem Cinesco představil hru Queens Game v rámci Instagram Stories, která pracuje s rozšířenou realitou. Hráči mohli do 13. března navíc skrze hru soutěžit o tenisky dle svého výběru.

„Instagram Stories jsou efektivní způsob, jak oslovit mileniály. Podle statistik Instagramu přidalo vloni nějaký obsah do Stories 500 milionů lidí denně – 67 % z nich bylo ve věku 18 až 29 let,“ říká Lenka Ondruchová, zakladatelka a majitelka Queensu. „Naše cílovka je stejná, Instagram sami rádi používáme a bavíme se na něm. A tak jsme pro náš profil s téměř 130 000 fanoušky vymysleli hru, která navazuje na kampaň Queens Streetwear Game z konce minulého roku. Ovládá se obličejem, je inspirovaná prostředím starých arkádovek a vyvinulo ji pro nás české studio Cinesco,“ doplňuje Lenka Ondruchová.

Interaktivní hry na Instagramu jsou již nějakou chvíli. Fungují na stejném principu jako herní systém Snappables od Snapchatu, který vznikl téměř před dvěma lety.

More Stories
Coca-Cola pomocí své plechovky učí vyslovovat správně jména v Jižní Africe