Čokoláda Hershey vzdává hold ženám přejmenováním své značky na Her a She

Společnost Hershey dobře využila své vlastní jméno pro Mezinárodní den žen. V Brazílii spustila kampaň, kde vznikla série čokoládových tyčinek „Her“ a „She“ (Její a Ona), kde na obalech vzdává hold skvělým hudebnicím, ilustrátorkám a dalším umělkyním.

„Mezinárodní den žen je poznamenán bojem žen za jejich práva,“ říká Ana Costa, personální ředitelka společnosti Hershey Brazil.

„To je důležité mít na vědomí při sdílení zkušeností s našimi zaměstnanci, abychom zajistili, že vědí, že pracují pro společnost, která uznává jejich hodnotu a věří v jejich potenciál.“

Hershey říká, že 52 procent jejího vedení jsou ženy, včetně Michele Buck, globální CEO.

Hershey vybízí další umělkyně, aby sdílely svou práci na sociálních sítích. Příspěvky označené #HerShe a #HerSheGallery pak může sdílet samotná značka.

Je skvělé použít něco, co je vlastní této značce, aby se to hladce stalo součástí žhavého tématu naší kultury. Na rozdíl od tolika jiných značek, které vyvíjejí nucené úsilí, aby se staly součástí konverzace týkající se rovnosti a pokroku žen.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766