Nová reklama od Apple nabízí 5hodinovou prohlídku Ermitáží v jednom záběru

Poslední reklamní spot spadající do kampaně Shot on iPhone (natočeno iPhonem) od společnosti Apple je ve skutečnosti delší než klasický spot. Jedná se totiž o pětihodinovou prohlídkou Ermitáží v ruském Petrohradě, která obsahuje přes 3 miliony exponátů.

Prohlídka je natočena na iPhone 11 Pro v kvalitě 4K. Apple k tomu dodává, že 5 hodin 19 minut 28 sekund je ve skutečnosti natočeno na jedno nabití baterie. Prohlídka pokrývá více než 45 galerií a představuje nejen umění v rámci výstavy, ale Apple prohlídku obohatil o několik živých vystoupení.

Pro lidi, kteří nechtějí strávit přes 5 hodin sledováním jednoho videa, vytvořil Apple ukázkové video představující to nejlepší. Tato ukázka též naznačuje, že natáčení začalo na 100 % nabitém telefonu a skončilo na 19 %.

Video má též v popisku videa časové stopy, na které můžete kliknutím přeskočit na konkrétní scény.

Zdroj fotografie: bigumigu

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766