Mitsubishi Estate začala v Japonsku nabízet společné bydlení pro mladé

Japonský developer Mitsubishi Estate nedávno rozšířil své působení do oblasti společného bydlení. Jedná se o uspořádání bydlení, které poskytuje nájemcům společný životní prostor se společnými zájmy. Společnost Mitsubishi Estate uzavřela partnerství se singapurskou společností Hmlet, největším operátorem spolubydlení v jihovýchodní Asii, který se může pochlubit 800 pokoji ve třech různých zemích.

První nemovitost tohoto společného podniku byla otevřena v tokijské čtvrti Shibuya v polovině října 2019. Nachází se v rezidenční čtvrti, která je dvě minuty chůze od stanice Shinsen a 12 minut chůze od stanice Šibuja. Nabízí studiové i mezonetové apartmány o rozloze od 18 do 38 metrů čtverečních, stejně jako společnou střechu, kde se můžete seznamovat, relaxovat a účastnit se společenských akcí. Zaměstnanci budou pomocí aplikací pomáhat při vytváření komunit a poskytovat jim služby.

Hmlet Japan byla založena oběma společnostmi s přímým kapitálem 200 milionů jenů a má jim pomoc rozšířit společné podnikání. Během fiskálního roku 2019 bude otevřeno nejméně 100 pokojů, převážně v centru Tokia. Střednědobým až dlouhodobým plánem partnerství je expanze do měst Osaka a Nagoja s cílem provozovat 10 000 místností.

Unikátní koncept společného bydlení překlenuje propast mezi flexibilním, dostupným a bezpečným ubytováním pro japonské mileniály. S rostoucími náklady na pronájem je to ideální a relevantní řešení pro jejich potřeby. Hmlet Japan plánuje začlenit japonskou estetiku a aktivity, které umožní členům plně se zapojit do místní komunity.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766