0

Letecká společnost Delta Air lines zavádí novou technologii obrazovek, která přidává další vrstvu personalizace v rámci zákaznické cesty. Společnost Delta navázala partnerství s technologickou společností Misapplied Sciences a společně spustily beta verzi Parallel Reality (paralelní realita) pro cestující na letišti Detroit Metropolitan Airport. Obrazovky fungují tak, že se zákazníci musí přihlásit k této službě, poté na jedné obrazovce mohou lidé sledovat personalizovaný obsah přizpůsobený svým jedinečným potřebám prostřednictvím jediné obrazovky.

Pro společnost Delta znamená přijetí této technologie možnost například zobrazit zákazníkovi relevantní informace o letu v jazyce dle výběru zákazníka. V rámci beta verze bude moci téměř 100 zákazníků vyzkoušet tuto službu k zobrazování obsahu přizpůsobeného jejich potřebám. Partnerství mezi společnostmi bylo vyhlášeno na veletrhu CES 2020.

Delta přebírá existující technologii a přeměňuje ji v nástroj pro zlepšení zákaznické zkušenosti. Posouvá to myšlenku individuální komunikace a personalizace na další úroveň. Nemluvě o závazku společnosti v oblasti digitální transformace, který odhaluje několik dalších spotřebitelských inovací spolu s Parallel Reality na veletrhu CES 2020. Součástí oznámení bylo rozšířené partnerství s firmou Lyft zaměřenou na jízdu, která pomůže zefektivnit cesty, dalé nová platforma strojového učení řízená umělou inteligencí, která analyzuje miliony datových bodů a dokonce vzniká nositelný robotický exoskelet pro zaměstnance společnosti Delta.