Společnost Liv Cycling představila elektrokolo pro ženy

Elektrická kola se stávají čím dál více populárnější, protože umožňuje lidem, kteří by jinak nemohli, vyjet na náročnější cesty. Nyní společnost Liv Cycling, která se zaměřuje na zvýšení počtu žen na kolech, představila svou řadu E+, která je určena speciálně pro ženy. Nové modely společnosti se vyznačují pohodlím typické pro dámská kola.

Řada zahrnuje Thrive E+ Ex Pro, Thrive E+ 1 Pro a Thrive E+ 2 Pro, které mají všechny hliníkové rámy a motor SyncDrive Pro, navržený společností Yamaha. Motor vynásobí úsilí jezdců až o 360 procent a automaticky upraví úroveň podpory na základě síly nášlapu jezdce na pedál. Thrive E+ Ex Pro také zahrnuje přední i zadní světla, stojan a přihrádku, aby byla jízda ve městě pohodlnější.

Kolo nabízí elegantní profil s integrovanou baterií, která se dokáže nabít až na 80 procent za pouhých 1,4 hodiny a může vydržet až 110 km. Řada je také vybavena řídicím systémem namontovaným na řídítkách, který monitoruje srdeční tep, čas, vzdálenost nebo rychlost, spolu s kapacitou baterie a odhadovaným dosahem, a připojuje se přes Bluetooth s aplikací.

Podle Szu Chena, marketingového specialisty Liv E-bike: „Toto elektrokolo odstraňuje překážky v jízdě na kole a dává jezdcům volnost jet dál a rychleji na zpevněných silnicích, protože víte, že máte v motoru jistou podporu.“

Podle Forbesu je na trzích, jako je Nizozemsko, větší poptávka po elektrokolech než po klasických kolech. A to jak pro muže, tak pro ženy, a tento trend bude pokračovat. To může být zvláště efektivní pro společnost Liv, která se chystá navrhovat kola podle velikosti žen, různých tvarů a pro různé styly jízdy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766