0

Xbox a agentura McCann London vydaly 30. ledna svého cestovního průvodce „Rough Guide to Xbox“. Průvodce byl vydán ve spolupráci s Rough Guides, jedním z předních světových vydavatelů cestovních průvodců. Kniha je vůbec prvním vydáním Rough Guides se zaměřením virtuální světy a funguje jako plně funkční cestovní průvodce, který prozkoumává ohromující krásu her nad rámec tradiční hry.

„The Rough Guide to Xbox“, který nabízí špičkové cestovní tipy a fotografie pořízené profesionálním fotografem ve hře, je stejně jako ostatní průvodci Rough Guides určen jako cenný společník na cestách, kromě toho, že lze jednotlivá místa navštívit pouze virtuálně ve hrách Xbox. Je navržen tak, aby povzbuzoval hráče k prozkoumání jiných her. Kniha obsahuje světy z her, jako jsou Halo 5: Guardians, Metro Exodus a Forza Horizon 4, které jsou všechny k dispozici na Xbox Game Pass.

Grafický detail her Xbox One X Enhanced umožnil nový druh cestování, kdy lidé mohou zažít krásnou architekturu, setkat se s místními obyvateli a vytvářet si vzpomínky, aniž by museli opustit domov. Oficiální uvedení se konalo 30. ledna na londýnském veletrhu „Destinations: Holiday & Travel Show“, který je největší britskou prázdninovou a cestovní akcí.

Zdroj fotografie: Ads of the world