Volkswagen nabízí nový Passat zdarma, pokud najdete jeho umístění

Pokud jste momentálně ve Švédsku, tak si můžete zahrát na schovávanou s národním lyžařským týmem Švédska, který ve spolupráci s Volkswagen připravil hru zvanou „The No Show Room“. V této hře byl umístěn nový Volkswagen Passat na neznámé místo kdesi v zasněženém Švédsku, a kdo jej objeví jako první, tak ho vyhrává.

Samozřejmě k tomu bude potřeba pár indicií, protože rozloha Švédska je 450 295 km², takže automobilka bude do 21. ledna na svém Instagramovém účtu zveřejňovat různé nápovědy. Součástí kampaně je i série televizních spotů, ve kterých vystupují členové švédského národního lyžařského týmu, kteří projíždějí kolem tohoto ne-show roomu. Nesmí chybět i webová stránka, na které můžete zadávat nápovědy v podobě čísel, s jejichž pomocí můžete odhalit GPS lokaci showeoomu.

Co se týče samotného vozu, o který se soutěží, tak se jedná o model Volkswagen Passat Alltrack 4MOTION s náhonem na všechny 4 kola.

Zdroj fotografie: Muse by Clio

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766