0

Kanadská společnost VSSL upgradovala svou skládací lékárničku, která se vejde do výkonné, vodotěsné baterky. Kit odráží rostoucí poptávku po dobrodružství, cestování a požadavcích na výbavu.

Nový VSSL First Aid nabízí podle společnosti lepší design než původní. Na rozdíl od tradičních souprav první pomoci je tato souprava skládací a vejde se do baterky. Lékárnička obsahuje 46 náležitostí první pomoci, které se sbalí tak, aby se vešly do kovové svítilny. Souprava obsahuje léky od bolesti, různé obvazy a nouzovou píšťalku.

Svítilna je vodotěsná a pyšní se LED světlem o síle 200 Lumenů. Lze jej použít ve čtyřech různých režimech: jasný, tlumený, červený a SOS. Kompas je umístěný na konci baterky. Baterka funguje za každého počasí a při teplotách od -10°C do +50 °C. Sada si lze pořídit na webových stránkách VSSL Gear.

Očekává se, že trh s dobrodružným cestováním vzroste z 529,35 miliard EUR v roce 2018 na 1468,7 miliard EUR v roce 2026. Díky tomu je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví v cestovním ruchu. Sada první pomoci VSSL je zaměřena na dobrodružné cestovatele a odráží rostoucí touhu po kompaktním vybavení, protože letecké společnosti zvyšují náklady na zavazadla.