Tato kolekce podprsenek ukazuje správný způsob samovyšetření prsu

Charitativní organizace CoppaFeel!, která se snaží zvýšit povědomí o rakovině prsu, vydala novou kolekci podprsenek, které mohou ženám zachránit život. Koncept podprsenek Life Saving Lingerie pochází z dílny agentury AMV BBDO a byl představen na konci října na webu módní značky boohoo. Jedná se o první etapu kampaně Life Saving Lingerie (život zachraňující spodní prádlo), která má běžet do roku 2020 a dál.

V nabídce jsou tři podprsenky s grafickým návrhem. Každý z nich má jiný vzor, který ukazuje způsob, jak správně zkontrolovat prsa. Vzory také fungují jako připomenutí, abyste je zkontrolovali pokaždé, když si nasadíte podprsenku. Cedulky uvnitř podprsenky dále popisují další příznaky, které byste měli znát (jiné než hrudky) při provádění kontroly.

Agentura vytvořila i 60vteřinový film propagující podprsenky. Představuje rozmanité obsazení mladých žen, pózujících v podprsenkách a ukazující, jak je používat. AMV BBDO také spolupracovala s 12 ilustrátorkami na vytvoření řady uměleckých děl, která ženám připomene, aby zkontrolovaly prsa.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766