Samsung bojuje proti kyberšikaně pomocí exkluzivního skinu Glow pro hráče Fortnite

Kampaň „Anti Bullying Skin“ podporuje darování Glow skinu výchozím hráčům ve Fortnite. Samsung v Brazílii totiž zahájil ve spolupráci s Fortnite novou iniciativu v boji s novým druhem kyberšikany, kde jsou děti bez skinu (grafické aktivum, který mění vzhled postav ve videohrách, aniž by zasahovaly do schopností hráčů) šikanovány jinými hráči, protože nemají prostředky k získání takových skinů. Hráči bez skinu mají dokonce „přezdívku“: Výchozí (Defaults).

Brazilská pobočka Cheil využila ve spolupráci se Samsungem a Fortnite uvedení nového skinu, aby pomohla v boji proti tomuto toxickému chování. Skin Aura Glow je první brandovaným skinem ve Fortnite, kterou lze darovat jinému hráči, včetně těch, kteří žádné nemají. Agentura pozvala vlivné influencery z Fortnite v Brazílii, aby se připojili k hnutí a darovali Glow Skin hráčům ve výchozím stavu během živého přenosu a povzbuzovali všechny, aby udělali totéž u svých přátel.

„Herní komunita je velmi soutěživá a někdy se tato soutěživost může stát toxickou. Stejnou komunitu však lze také neuvěřitelně sjednotit, takže myšlenka za tímto skinem je, aby se komunita sama opravila a našla způsob, jak pomoci všem, aby si užili to nejlepší z Fortnite.“ říká Claudio Lima, Chief Creative Officer agentury Cheil v Latinské Americe.

Kdokoli má zařízení Galaxy si může pořídit zdarma skin Glow. To je skvělá zpráva zejména pro hráče, kteří si nemohou dovolit nový skin, který může stát až 50 USD. Je důležité zdůraznit, že Glow lze darovat i na jiná zařízení značky. Skin je k dispozici do 31. prosince.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762