0

Puppo je společnost, která vytváří personalizované nutriční programy pro psy. V rámci další kampaně se rozhodla společnost vytvořit algoritmus, který extrahoval data z databáze registrovaných psů v New Yorku, aby zjistil jméno, věk, plemeno, čtvrť a PSČ každého psa. Modulární systém kombinující vizuál a text poté generoval individuální tiskovou reklamu pro každého psa, která odkazovala každého psa na službu Puppo.

Majitelé byli zaměřování pomocí PSČ a tiskové plakáty byly umístěny v docházkové vzdálenosti od jejich domovů. Kampaň „Každý pes má svoji reklamu“ propagovala také digitální OOH a grafické reklamy.

V rámci kampaně došlo v průběhu jednoho týdne k 68% nárůstu nových uživatelů webu, z toho 28% pocházelo přímo z reklamy. Také došlo k 144% nárůstu organického vyhledávání Puppo.

Klienti vždycky hledají způsoby, jak přizpůsobit svou komunikaci jedinečným způsobem a poutat pozornost zákazníků – zde Puppo použil různé údaje (licenční informace, PSČ, psí plemeno atd.) k vytvoření přizpůsobených geograficky cílených reklam na psi a jejich majitele, čímž se jim podařilo upoutat pozornost a zvýšit povědomí o svém produktu osobním a relevantním způsobem.