Šest podniků založených uprchlíky spolupracuje s Turnbull & Asser, aby získali peníze na charitu

Šest britských značek a řemeslných podniků navazuje partnerství s tradičním výrobcem košil Turnbull & Asser s cílem otevřít dárkový obchod vedený uprchlíky s cílem získat finanční prostředky na Vánoce.

Turnbull & Friends Christmas Gift Shop poskytne „jedinečné zážitky, nabídky a akce před Vánocemi“. Všechny spolupracující značky jsou nově vznikajícími uprchlickými podniky, které Turnbull & Asser uvádí: „sdílejí stejné hodnoty, řemeslné zpracování a hrdost na britskou výrobu“. Mezi ně patří kávová společnost Climpson & Sons, londýnské deštníky Undercover, holičství Pankhurst, textilní umělec Jo Elbourne, klenotnice Alice Made This a výrobce luxusního koženého zboží Ettinger.

Deset procent z výdělků obchodu bude věnováno charitativní nadaci Crisis, která pomáhá bezdomovcům ve Velké Británii. Charita byla založena v roce 1967 a nabízí individuální podporu, rady a kurzy pro lidi bez domova v Anglii, Skotsku a Walesu. Každá spolupracující značka také darovala produkty na luxusní dárkový box, který bude dán jednomu z vylosovaných zákazníků po skončení pop up akce, což má zvýšit počet dárců v tomto dárkovém obchodě.

TERN podporuje uprchlíky-podnikatele v budování podniků a v roce 2019 pomohl 100 podnikatelům. Jejich cílem je do roku 2025 založit 1 000 podniků vedených uprchlíky, které by mohly v příštích pěti letech zajistit zaměstnání pro více než 3 000 lidí. Spolupráce, jako je Turnbull & Friends Christmas Gift Shop, pomáhají upozornit a podporovat charitativní organizace, jako je TERN a Crisis.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766