0

Sharmadean Reid, zakladatelka společnosti WAH Nails, nedávno spustila svůj nejnovější projekt Beautystack. Jedná se o aplikaci, kde si můžete rezervavovat kosmetické služby. Beautystack propojuje zákazníky s kosmetičkami na základě stylu každého profesionála.

Beautystack se snaží usnadnit nezávislým tvůrcům, aby si vydělávali na živobytí tím, že služba nabízí rezervace, zasílání zpráv a správu financí.

Díky současným platformám sociálních sítí získávají tito umělci spoustu lajků a sdílení. Neexistuje však žádný způsob, jak rezervovat konkrétní vzhled. Nyní Beautystack nabízí lidem možnost, když se jim líbí nejnovější vzhled konkrétního umělce, tak se s ním může přímo spojit přes danou službu. Zároveň služba nabízí umělcům získat přehled o tom, co se klientům líbí a nelíbí. To pomáhá zlepšit personalizaci každé schůzky.

Reid nedávno získala investici 4,5 milionu EUR prostřednictvím společnosti Index Ventures. Zatímco je služba v počáteční fázi, plány společnosti na rozvoj zahrnují posílení podpory dostupné profesionálům v oblasti krásy a rozšíření příležitostí pro partnerství.