0

Kosmetická značka SK-II nedávno představila svůj první chytrý obchod s kosmetikou pro cestovatele. Chytrý obchod Future X poskytuje cestujícím přístup k jedinečnému „fygitálnímu“ retailovému konceptu – fyzickému retailovému prostoru s digitálním pohodlím online nakupování.

Chytrý obchod Future X je navržen tak, aby vytvářel nákupní zážitek pro časově náročné cestovatele. Skládá se z Discovery Baru, chytrého skenování produktů a GPS péče o pleť, jejichž cílem je pomoci cestovatelům rychle a snadno najít, naučit se a nakupovat produkty SK-II.

Discovery Bar poskytuje informace o produktech značky jediným dotykem. Pokud však zákazníci již vědí, co chtějí a mají obrázky produktů na svém mobilním zařízení, chytré skenování produktů použije pokročilé technologie rozpoznávání obrázků, aby pomohlo rychle najít a nasměrovat nakupující k produktu. Kromě toho může systém Skincare GPS signalizovat konkrétní poličky v regálu, která se rozsvítí, což dále navádí spotřebitele.

Chytrý obchod SK-II Future X je otevřen v Shilla Duty Free na terminálu 2 na letišti Singapur–Changi. Značka také spustila několik chytrých obchodů Future X v Tokiu a Šanghaji.

Chytrý obchod SK-II Future X Smart Store je dalším pokusem o transformaci zážitku z prodeje krásy. Zkoumá nový způsob prodeje využívajících pokročilé technologie pro připojení k nové generaci zákazníků a vrácení kontroly zpět v retailovém offline prostoru.