0

Startup Swytch Technology sestavil soupravu Swytch, která dokáže přeměnit jakékoliv kolo v elektrokolo. Nyní si tak mohou cyklisté užít všech výhod elektrického kola, aniž by museli kupovat nové kolo. Tato „recyklace“ nejen snižuje emise uhlíku, ale také znamená, že se lidé nemusejí rozloučit se svými milovanými jízdními koly.

Sada obsahuje 250 W napájecí zdroj s pokročilou lithiovou baterií, který umožňuje jízdu na kole až 24 km za hodinu. Sada je také vybavena LCD displejem, který poskytuje informace během jízdy, motorovým kolem pro výměnu předního kola a USB portem pro nabíjení telefonů. Pohonná jednotka také zahrnuje režim 6 km chůze, který pomáhá uživatelům při chůzi s jejich koly.

Instalace sady Swytch trvá pouze 10 minut. Je také mnohem lehčí ve srovnání s jinými e-koly, které mají většinou robustní motorové systémy. Místo toho sada Swytch přidá kolu pouze 2 kg navíc. Startup v roce 2017 spustil crowdfundingovou kampaň, kterou překročil o 500 procent původního cíle. Nyní nabízí sadu k prodeji na svých stránkách.