0

Jeremy Scott, kreativní ředitel italského módního domu Moschino, vyvinul módní kolekci založenou na populární počítačové hře The Sims od společnosti Electronic Arts. Návrhy obsahují grafické prvky přímo ze hry, včetně plaveckého úboru pokrytého zelenými diamanty, které se vyskytují na postavami v počítačové hře.

V marketingové kampani „Moschino x The Sims Capsule Collection“ byly představeny modely Stella Maxwell, Aiden a Denek K ve virtuálním světě podobném prostředí hry The Sims a pokusili se replikovat myšlenku „Avatar Realness“, jak to popisuje Scott.

„Líbí se mi myšlenka, že si dokážu představit, navrhnout a uvést do života svět individuálních osobností s The Simsuniverse,“ řekl Scott. „Tento koncept emuluje to, co musím udělat pro každou kolekci v Moschinu, když vytvářím fantastický vesmír velkolepých příběhů a postav.“

Nová kolekce této italské luxusní značky přochází blížícím se 20. výročí počítačové hry, která byla uvedena na trh v roce 2000. Spolupráce Moschino s The Sims vyústila v efektivní marketingovou kampaň zaměřenou na mileniály. Podobná kampaň se u luxusních značek nevidí, protože obvykle využívají předvídatelnější přístup. Tato kampaň je ve stylu, který přitahuje tuto generaci a nahrává to i potřebám sociálních sítí.