Fat Boy Slim remixoval svůj song pomocí slov Grety Thunbergové z jejího projevu

Britský DJ Fat Boy Slim remixoval svůj hit z roku 1998, do kterého zahrnul slova klimatické aktivistky Grety Thunbergové. Greta Thunberg použila ve svém zářijovém proslovu před OSN název jednoho z hitů „Right here, right now“.

Konkrétně říká: „We will not let you get away with this. Right here, right now is where we draw the line.“ Klimatická aktivistka také využila svůj proslov, aby vyzvala celebrity, aby využily svého vlivu k dobru.

Remix zdůrazňuje naléhavost její výzvy k akci v oblasti změny klimatu. Klip byl poprvé publikován na sociálních médiích v září. Její slova jsou kombinována s písní a obrazy změny klimatu, jako jsou tající ledovce a požár v amazonském pralese. Fat Boy Slim zahrál tuto novou skladbu živě na akci v Gateshead.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3635