Služba Salesdrive umožňuje potenciálním zákazníkům prohlédnout vůz z pohodlí domova

Produkční společnost REWIND vytváří pohlcující obsah. Nyní pomocí služby Salesdrive umožňuje potenciálním zákazníkům projít si automobil z pohodlí domova. Během interaktivní schůzky ve virtuální realitě s prodejcem vidí zákazníci vozidlo z různých úhlů a mohou vyzkoušet funkce v reálném čase.

Prodejce má k dispozici různé nabídky, včetně životního stylu a přizpůsobení, které umožňují kupujícím vidět další možnosti včetně jízdního kola (na střeše nebo v kufru), dětských sedaček, barev, kol a dalších možností výkonu.

Po schůzce si společnost v analytickém nástroji může zobrazit tepelné mapy, které ukazují, po čem se zákazníci dívali. S tímto nástrojem mohou prodejci dále přizpůsobit své prezentace. A s více uživateli, kteří se mohou zúčastnit schůzky, se celý proces nákupu automobilů stává snadněji uspořádatelný. Koncept Salesdrive, který byl vyvinut v partnerství se společnostmi HP a Intel, měl debut v říjnu 2018 na Unite LA.

Interaktivní virtuální realita staví návštěvníka do středu příběhu a ne jen jako diváka. Zákazníci, kteří se mohou podílet na virtuálním světě, do kterého vstoupili, mohou poznávat značky zcela novým způsobem. Zhruba dvě třetiny světové populace používají chytré telefony, a protože většina mobilních zařízení je dostatečně výkonná, aby podporovala VR, potenciální publikum je téměř všude.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766