SaaS služba AdChef automatizuje videoreklamu pomocí umělé inteligence

AdChef je nová SaaS (software jako služba) platforma, která plně automatizuje výrobu a distribuci hyper-personalizovaných videoreklam. Za platformou stojí vývojář personalizovaných reklamních technologií AdGreetz. Využívá umělou inteligenci k optimalizaci obsahu a umístění zasílání sdělení značky. Vlastní systém lze integrovat do 22 platforem digitálních sítích, včetně Instagramu, Snapchatu, prodejních míst, textových zpráv a e-mailu.

Společnost v současné době čeká na schválení patentu. Skládá se ze tří vzájemně propojených systémů: Ad Chemist, Ad Multiplier a Ad Runner. Ad Chemist pomáhá vytvářet kreativní obsah a segmentové publikum. Ad Multiplier generuje tisíce různých verzí pro každou reklamu. Ad Runner je nahrává na platformy a umělá inteligence optimalizuje engagement a sledování. Dosud v partnerstvích s více než 50 společnostmi z žebříčku Fortune 100 jsou výsledky míru prokliků na Facebooku pětkrát vyšší než průměr. Reklamy běží ve 26 různých jazycích a ve 20 různých zemích.

Personalizace pomáhá budovat hlubší, smysluplnější vztahy mezi zákazníky a značkami. Jak se jednotlivci a skupiny spojují s okolním světem v rozvíjejících se způsobech, tak jsou velká data čím dál důležitější. Analýza, která kombinuje lidské zkušenosti se strojovým učením, je nejvýkonnější, zejména při poskytování obsahu na míru.