0

Letos na podzim se spojily dvě ikonické značky, Diesel a Coca-Cola, aby vytvořily (Re)Collection – krásně vytvořenou kolekce oblečení z recyklovaných materiálů.

Značka Diesel, známá svým provokováním prostřednictvím ironie, odvahy a schopností zpochybnit konformitu a značka Coca-Cola, známá svou oslavou soudružnosti a inkluzivity, se spojily, aby sloučily své DNA a vytvořily pozoruhodnou spolupráci. Tato kolekce zahrnuje materiály, jako jsou recyklované PET lahve a recyklovaná bavlna, aby vznikla svěží, moderní interpretace estetiky Diesel v kombinaci s ikonou značky Coca-Cola.

Zatímco jiné značky zahajují spolupráci v nejúžasnějších nejexkluzivnějších pop-up obchodech, Diesel & Coca-Cola zvou lidi, aby si oblečení pořídili přímo odkud přišlo: Z recyklačních košů. Kolekce (Re)Collection bude po omezenou dobu k dispozici od 27. září pouze naskenováním jakéhokoli recyklačního loga po celém světě, což umožní přístup k exkluzivnímu webu na diesel.com k nákupu kolekce před jejím oficiálním zveřejněním v obchodech po celém světě. Ti, kteří chtějí získat včasný přístup ke sbírce, musí navštívit https://dieselbin.store a postupovat podle pokynů (pokud nejste na mobilu, tak vás to odkáže sem).

Spolupráce se rozšíří po celém světě s exkluzivním otevřením prvního recyklačního koše (Re)Collection, který se bude nacházet na chodníku Galeries Lafayette, v sobotu 28 v Paříži. Po zahájení akce v Paříži bude následovat řada vedlejších akcí, které se budou konat po celém světě, mimo jiné v Londýně, Berlíně, Miláně, Tokiu, Šanghaji, Pekingu, Amsterdamu, New Yorku.

Kolekce bude oficiálně uvedena ve vybraných obchodech Diesel po celém světě a na diesel.com od 7. října. Pokud však nechcete čekat do tohoto data, můžete ji získat z místa, odkud pochází.