0

Patagonia, společnost outdoorového oblečení, otevřela pop-up kavárnu v centru Londýna, která návštěvníkům nabízí možnost „naučit se, jak udělat pozitivní změnu “.

Pop-up kavárna Action Works Café je kurátorem výcvikových kurzů aktivistů v oblasti klimatu, workshopů na témata jako je uhlíková gramotnost, ochrana habitatů a nenásilné protesty. Akce budou hostit celosvětové odborníky z environmentálních organizací, včetně Extinction Rebellion, Save Our Rivers, Friends of the Earth, 10:10, Irish Seed Savers, Surfers Against Sewage a Rewilding Britain.

Kavárna také zahrnuje půjčovnu knih napsaných různými lídry a nabízí i knihovnu „Action Postcards“. Jedná se pohlednice obsahující 24 aktivit, do kterých se mohou jednotlivci zapojit v závislosti na tom, kolik času mají. Aktivity od podpisu petice za záchranu Velryby černé až po dobrovolnické aktivity nevládním organizacím.

Kavárna je umístěna na Broadway Market a umožňuje zaměstnancům Patagonia a zeleným skupinám kampaně zapojit stovky lidí, kteří každý den projíždějí. Café Action Works bude otevřeno denně do 17. října.