Společnost Ecover vytvořila parfém L’eau de Bébé s vůní miminek

Společnost Ecover vytvořila parfém, který propaguje ekologický produkt Ecover Zero bez aroma. Nedávný průzkum Ecover zjistil, že více než tři čtvrtiny rodičů ve Velké Británii si myslí, že jejich dítě má nejlepší vůni na světě. Při práci na tomto insightu vyvinuli vůni L’eau de Bébé ve spolupráci s parfumérií Givaudan.

Cílem společnosti Ecover bylo propagovat hodnotu produktu bez chemií a alergenů zachycením čistoty přirozené vůně dítěte. Parfém je údajně udržitelná, gendrově neutrální vůně s jemnými tóny mateřského mléka a jemné kůže, které jsou navrženy tak, aby evokovaly vůni novorozeného dítěte.

Přestože parfém není na prodej, 2 000 vzorků L’eau de Bébé šlo vyhrát prostřednictvím soutěže na sociálních sítí, která povzbudila lidi, aby na Facebooku nebo Instagramu označili obrázek nejlepšího vonícího dítěte, které znají.

Z nudného produktu (prací prostředek bez aroma) vznikl nápad ohledně nulového aromatu člověka (vůně nově narozeného dítěte). Mohli strávit čas povídáním o tom, jak je produkt efektivní, nebo znuděně mluvit o nulového aromatu, ale místo toho udělali něco provokativního a odlišného, co opravdu fungovalo.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766