Platforma Swiggy vyzvala uživatele, aby vytvářeli tvary jídel pomocí hlasových zpráv na Instagramu

Indická platforma Swiggy, kde si lidé mohou objednat donášku jídla (takové české damejidlo.cz), vyzvala lidi, aby pomocí hlasových zpráv na Instagramu vytvářeli audio nahrávky ve tvaru různých potravin.

Jako odměnu mohli uživatelé na Instagramu získat roční poukazy na jídlo. Podmínkou bylo co nejlépe reprodukovat různá jídla od kebabových špízů až palačinky prostřednictvím hlasových zpráv. Celkem Swiggy spustila pět výzev denně a rozdávala každý den 50 potravinových poukázek.

Aby značka pomohla uživatelům s výzvou Voice of Hunger, rozdávala rady, jaké zvuky vytvářejí jaké tvary pomocí všech potravin, které Swiggy dováží.

Kromě přímého zasílání zpráv soutěžních příspěvků na Instagramu, Swiggy také povzbudil lidi, aby nahrávali videa, jak sami uživatelé vytvářející tvar jídla a otagovali profil Swiggy.

Tohle je krásná ukázka využití hlasových zpráv. Miliony lidí na internetu ztrácí čas vytvářením náhodného obsahu. Swiggy jednoduše nasměrovala toto chování k vytvoření virálního obsahu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766