Heinz otočil štítek na láhvi, aby ukázal, jak správně dostat kečup ze skleněné láhve

Každý z nás má svou teorii, techniku nebo speciální trik, jak dostat kečup z láhve. Pro mnoho generací to byla požadovaná dovednost, pokud jste chtěli mít sladkou rajčatovou dobrotu na svých hranolkách za méně než 36 minut. V posledních několika desetiletích nám návrháři obalů samozřejmě dali plastové lahve, které můžeme zmáčknout, aby nám usnadnili život. Ale pro mnohé zůstává láhev kečupu Rubikovou kostkou mezi jídly. Nyní společnost Kraft Heinz experimentuje v Kanadě se speciální lahví zvanou Pour-Perfect.

Co je na této lahvi unikátního? Designéři z agentury Rethink Canada naklonili štítek na láhvi do takové polohy, že se automaticky stává návodem, jak správně naklonit láhev kečupu. Limitovaná edice je nyní testována na trhu v Torontu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766