Coworkingové centrum Cuckooz Nest nabízí i prostor pro péči o děti

Coworkingové centrum Cuckooz Nest v Londýně oznámilo, že otevřeli první pracovní prostor, kde si lze rezervovat i péči o děti. Prostory mohou být rezervovány jen na jednu hodinu a k tomu máte pracovní stůl. Cena se pohybuje od 14 liber do 20 liber za hodinu. Měsíční členství je také dostupné.

Společnost založili kamarádi a podnikatelé Charlie Rosier a Fabienne O’Neill, kteří říkají, že více než 1 ze 7 freelancerů v Londýně jsou pracující maminky. Mnoho z těchto žen má problém s organizací flexibilní péče o děti.

„Londýn má nejhorší mateřskou zaměstnanost ve Velké Británii – kdybychom to vylepšili tak, aby splnily průměr ve Velké Británii, tak by 80 000 dalších matek mohlo být v práci, pokud by tak chtěly,“ řekl Rosier pro Evening Standard.

Rodiče na volné noze potřebují péči o děti stejně jako ostatní pracující rodiče. Kromě pohodlí nabízí Cuckooz Nest rodičům možnost pracovat s ostatními, kteří procházejí stejnými zkušenostmi. Vzniklo tak místo, kde opuštění schůzky kvůli kojení, nebo přestávka na čtení vašemu dítěte, je považováno za normální součást dne.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762