0

Hearst začíná zavádět službu MagMatch, která převádí online chování do cílených tiskových reklam. Sledováním toho, co čtenáři dělají online, může společnost Hearst s pomocí MagMatch vytvářet přizpůsobené reklamy pro předplatitele časopisů. Pokud například online chování předplatitelky časopisu Marie Claire (vyhledávání, čtení, kliknutí na tlačítko „koupit“) naznačuje zájem o konkrétní kosmetický produkt, Hearst by mohl se značkou tohoto produktu spolupracovat na cílené reklamě, která se objeví v další vydání Marie Claire.

Pro předplatitele časopisu by to mohlo vypadat jako reklama, která je osloví jejich jménem, což je cesta, kterou společnost StriVectin pro péči o pleť uskutečnila v posledním vydání Elle jako první značka, která využila tuto službu. Reklama (viz obrázek) obsahuje krátké sdělení od Elle a je adresována předplatiteli časopisu spolu s fotografií Lauren Hutton, která je mluvčí StriVectin.

Předplatitelé ani nemusí být přihlášeni na weby časopisů, aby Hearst zachytil jejich data: společnost anonymně propojuje jejich chování pomocí třetích stran.

Tisková reklama zažívala neustále krušné chvíle kvůli nedostatku schopnosti lepšího cílení, ale bude tento nový nástroj stačit? I když je to nepochybně krok vpřed, tyto nové reklamy mohou být zacíleny pouze na předplatitele, což je zmenšující se komunita. Navíc značný čas potřebný pro tisk znamená, že se lidem mohou zobrazovat reklamy na produkt, který sledovali měsíce dříve. Pro uvedení nových produktů ve specifických kategoriích (např. krása) by však tento nástroj mohl být užitečný.