Magic Leap ve spolupráci NBA nabízí rozšířený obsah během zápasů

Společnost Magic Leap nedávno představila novou aplikaci smíšené reality pro NBA. Jde o jejich rámovací systém Screens, který vám umožňuje sledovat více virtuálních obrazovek během živého přenosu basketbalového zápasu. Najednou tak můžete sledovat samotný zápas, zpětně přehrávat různé úseky zápasu a nechat si přehrát highlighty hry.

Tyto obrazovky mohou umístěny nezávisle do prostoru na libovolném místě. Ale to nejlepší na této NBA aplikaci je, že si můžete nechat zobrazovat porovnávání mezi jednotlivými týmy i hráči. Zatímco živé přenosy jsou k dispozici výhradně pro předplatitele NBA League Pass a NBA Single-Game, tak masivní katalog obsahu je zdarma pro každého, kdo používá Magic Leap One.

Úspěch jakékoli nové platformy nakonec závisí na tom, kdo ji používá. A aby byla užitečná, musí nabídnout užitek. Zdá se, že Magic Leap se do toho začíná dostávat pomocí aplikací, které přidávají vrstvy smíšené reality do našeho fyzického světa. Čas nám řekne, jak spolupráce Magic Leap s různými partnery pomůže sledovat zajímavý obsah navíc v rámci reálného světa.