WeWork otevřel v New Yorku také vlastní obchod s kavárnou Made By We

WeWork uvedl na trh nový kombinovaný co-working s obchodem a prodejnou potravinami nazvaný Made By We. Nachází se ve čtvrti Flatiron v New Yorku. Je otevřen pro veřejnost a každý si zde může rezervovat stůl nebo konferenční prostor. K dispozici je téměř 100 míst, které lze rezervovat na vyžádání nebo předběžnou rezervací přes webové stránky. Made By We také nabízí zasedací prostory pro skupiny od 4 do 10 osob.

Made By We funguje i jako obchod, který prodává oblečení, občerstvení a další produkty vyrobené členy „My community“. K dispozici je také kavárna. Myšlenkou je podle společnosti nejen pracoviště, ale také budování komunity.

Co-workingové prostory jsou stále oblíbenější, protože lidé hledají nákladově efektivní způsoby, jak mít kancelářské prostory. Sdílené pracovní prostory také nabízejí příležitosti k socializaci a vytváření kontaktů. WeWork tyto trendy jasně využívá. WeWork má v současné době 603 otevřených kanceláří ve 100 městech po celém světě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762