Coworkingové centrum Fishburners nabízí virtuální členství

Společnost Fishburners se sídlem v Austrálii nabízí virtuální členství podnikatelům a začínajícím firmám ve svém coworkingovém hubu. Fishburners ve skutečnosti má reálné kanceláře v Sydney, Brisbane a Šanghaji. Ale za 29 dolarů měsíčně mohou podnikatelé získat přístup k virtuálnímu programu. To jim umožňuje online komunikovat s coworkingovou komunitou, dostávat newsletter, získat přístup k přednáškám a akcím a (pro prémiové členy, kteří platí 20 dolarů měsíčně navíc) mohou použít fyzické prostory jednou měsíčně.

Cílem je podporovat začínající podniky ve vzdálených oblastech tím, že jim umožní přístup k větší síti. Ze 100 startupů, kteří si během pilotního programu zakoupili virtuální členství, bylo asi polovina na předměstí a 35 % ve venkovských komunitách.

Virtuální program Fishburners využívá rostoucí poptávku po coworkingových zařízeních a službách. Během uplynulých deseti let se spolupráce stala mimořádnou službou profesionálů ve městech, kde se nyní coworking nabízí na více než 3 000 lokalitách. V příštích několika letech se předpokládá rychlý růst.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762