Mobilní aplikace Moodrise vám pomůže mít pod kontrolou vaše duševní zdraví

Aplikace Moodrise je navržena tak, aby rozjasnila váš den. Za aplikací stojí společnost AeBeZe Labs a slibuje, že vám pomůže cítit se lépe v rámci šesti stavů mysli (včetně štěstí, sebejistoty a soustředění).

Vyberete si náladu a aplikace vám nabízí fotografie, videa a další online obsah, který je speciálně schválen specialisty v oblasti duševního zdraví a zlepšuje „vaše zkušenosti na planetě Zemi“.

Michael Phillips Moskowitz, ředitel společnosti AeBeZe Lab, říká, že Moodrise byl vyvinut, aby pomohl lidem mít jejich duševní zdraví pod kontrolou. Neustálé vystavování se negativním zprávám, komentářům a online obsahu nás ničí. Zdravotnické služby neudržují krok. Stav deprese je na vzestupu. Podle Moskowitze je aplikace jako „digitální vitamin“, který by měl být užíván denně pro dobré duševní zdraví.

Aplikace podobné Moodrise jsou zaměřeny na jedinou věc: vypnutí rostoucí kakofonie moderního života. Odhaduje se, že jeden ze čtyř lidí na světě trpí duševními poruchami a většina z nich nedostává potřebnou pomoc. Stále vzrůstají obavy ohledně závislosti na technologiích, jako jsou chytré telefony a internet, danou situaci jen zhoršují.