Supermarket Habitat nabízí služby a možnost placení, které najdete u e-shopů

Singapurský retailer Honestbee chce přinést služby e-shopu do kamenné prodejny a otevře Habitat, což je obchod s potravinami a restaurací o rozloze 5 500 čtverečních metrů. Cílem je udělat nakupování zábavnější. Navíc platební a nakupovací část je stejně snadná jako on-line. S deseti položkami nebo méně zákazníci mohou naskenovat své položky pomocí aplikace a odejít s nákupem. S více než deseti položkami mohou nakupující nechat svůj nákup ve vozíku a obchod (v tomto případě robot) je naskenuje a zabalí. Stejně jako u nákupů online jsou dodány ke dveřím. Nebo je možnost si tento nákup vyzvednout na sběrném místě.

Zákazníci vstoupí do prostoru naskenováním QR kódu prostřednictvím aplikace. Ta umožňuje spravovat veškeré nákupy zákazníka online. První Habitat supermarket byl otevřen v Singapuru v říjnu.

Společnost Honestbee se připojuje k rostoucímu počtu on-line prodejců (například Amazon a Alibaba), kteří testují modely, jenž poskytují zákazníkům to nejlepší z obou světů. Skvělý nákupní zážitek s pohodlím e-shopu a platebních systémů. Honestbee skutečně využívá technologii k tomu, aby věci zákazníkům usnadňovaly a zlepšovaly jejich zážitek. Tato technologie umožňuje zákazníkům používat kód QR a poté nechat své vozíky na místě, kde se vše s pomocí robotů vyřeší a doručí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766