V kategorii Radio & Audio byla oceněna rozhlasová hra Westworld: The Maze

Vítězem Grand Prix v kategorii Radio & Audio agentura 360i s prací „Westworld: The Maze“ pro televizní stanici HBO.

Kampaň byla navržena tak, aby doprovázela uznávaný dramatický seriál od HBO. „Westworld: The Maze“ byla hlasová hra hraná na zařízeních vybavených systémem Amazon Alexa. Propracovaná produkce využívala 60 dějových linek a 11 000 řádků textu, díky čemuž vytvořila pohlcující dvouhodinový zážitek. Během několika týdnů od vydání hrály hru desítky tisíc lidí.

José Miguel Sokoloff, prezident poroty a Chief Creative Officer agentury MullenLowe Group UK, uvedl, že kategorie radio & audio měla několik těžkých chvil. „Ale teď si myslím, že jeho kreativní hranice se rozšiřují,“ řekl. „Forma nových hranic reprezentované vítězem Grand Prix naznačují, že tuto kategorii čekají vzrušující časy. Práce byla bezchybně provedena a má neuvěřitelné zvukové řemeslo.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766