Výrobce matrací Casper navrhnul chytrou lampu pro lepší spánek

Značka Casper, která nabízí primárně matrace na spaní, se rozhodla přijít i s lampu Glow, která vám pomůže zlepšit spánek. Světlo z lampy má usnadnit spánek tím, že se synchronizuje s cirkadiánním rytmem vašeho těla a pomalu zhasíná, jak se připravujete ke spánku.

Glow je připojen k aplikaci, takže uživatelé mohou snadno naprogramovat dobu, během které světlo zhasne (od patnácti minut do hodiny a půl). Jakmile je nastavení jednou uloženo, tak se světlo aktivuje stejným způsobem pokaždé, když lampu někdo zapne.

Lampa se prodává za cenu 89 dolarů nebo 169 dolarů za dvě lampy. Je primárně umístěno v nabíječce, ale je přenosná. Myšlenka spočívá v tom, že pokud vstanete uprostřed noci, můžete zvednout lampu a vzít ji s sebou, abyste osvětlili vaši cestu, aniž byste rušili partnera nebo se museli zapnout hlavní světlo v místnosti, které by mohlo vaše tělo probudit.

Vzhledem k tomu, že péče o zdraví a je velkým tématem, tak si spotřebitelé velmi dobře uvědomují důležitost spánku a chtějí vyzkoušet nové strategie a produkty, které by jim pomohly překonal zvyk dívání se do telefonu v posteli. Navíc značka Casper začíná mít čím dál větší konkurenci, takže se snaží stát se značkou životního stylu s holistickým přístupem ke spánku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766