0

Výrobce outdoorového vybavení Mammut vydal novou mobilní aplikaci, která využívá NFC technologii, aby se mohla propojit s jejím vybavením. Aplikace Mammut Connect umožní uživatelům s chytrým telefonem vybaveným NFC technologií, aby mohli naskenovat čipy vestavěné do produktů Mammut, díky čemuž se o nich dozvědí víc. Mammut tvrdí, že je to první outdoorová značka, která používá technologii čtení NFC čipů tímto způsobem. Aplikace funguje také jako vestavěná sociální platforma, která uživatelům umožňuje sdílet fotografie, videa a mapy svých outdoorových dobrodružství. Kromě ostatních funkcí aplikace bude obsahovat také videa a zprávy týkající se profesionálních sportovců sponzorovaných společností Mammut.

Švýcarská firma Mammut doufá, že její nová aplikace bude rezonovat se zákazníky, kteří chtějí více komunikovat se značkami, které používají. Podle generálního ředitele společnosti Mammut Olivera Pabste vytváří Mammut celý ekosystém: „S Mammut Connect vytváříme inovační platformu a zdůrazňujeme naši ambici stát se digitálním lídrem v sektoru outdoorového vybavení.“ Pabst zdůrazňuje, že zákazníci dnes aktivně přispívají a poskytují zpětnou vazbu. Zákazníci mají mnohem více konkrétních požadavků než před pár lety.

S využitím čipů NFC se Mammut pokouší smíchat offline a on-line světy pro své zákazníky a digitalizovat zážitek z retailu. Společnost doufá, že poskytnutím jedinečných spotřebitelských zkušeností nabídne aplikace nové způsoby spolupráce s obchodními partnery.