0

Kamenné prodejny bude neustále bojovat s e-shopy. Jenže, jak mohou kamené prodejny získat stejnou úroveň insightů do spotřebitelského chování jako je klikání a počet návštěv na e-shopech?

Společnost Dor se právě na tohle zaměřila a vyvinula zařízení, které poskytne některé z těchto informací. Zařízení slibuje snadný instalační systém, který je umístěny nad dveřmi. Dor používá tepelný senzor k detekci, kdy člověk projde dveřmi. Uživatelé pak mohou aktivovat zařízení a zobrazit data prostřednictvím aplikace.

Mnoho prodejců shromažďuje údaje o poloze z chytrých zařízení uživatelů, a to buď pomocí aplikací samotných značek nebo geolokačních dat od třetích stran. Zatímco tato metoda je užitečná pro srovnání s ostatními prodejci, v tomto případě chybí zákazníci, kteří buď nepoužívají aplikaci pro ukládání dat nebo skrývají údaje o poloze. Dor zachycuje každého zákazníka, který vstoupí do prodejny, a proto poskytuje více dat.

Zařízení společnosti Dor je soukromé, protože nepoužívá kamery ani údaje o poloze. Obchodníci mohou použít Dor API k integraci dat do vlastního analytického softwaru. Tento insight umožní podnikům odpovídajícím způsobem určovat počet zaměstnanců na prodejně v závislosti na provozu provozu. Umožní také porovnání údajů, zda reklamní kampaň měla efekt na návštěvnost prodejny a prodeje.