0

Digital Beauty Advisor (DBA) od společnosti Revieve má za cíl pomáhat maloobchodníkům a beauty značkám zlepšit jejich vztahy se spotřebiteli. Jejich plug-in poskytuje individuální zážitky zákazníkům tím, že jim pomáhá najít kosmetické produkty, které jim nejlépe vyhovují. Spotřebitelé mohou aktualizovat své specifické potřeby a způsob, jakým se produkty zobrazují prostřednictvím jejich vlastní selfíček napříč všemi digitálními a sociálními kanály. DBA činí virtuálního asistenta krásy dostupného všem bez ohledu na lokaci.

Na základě minulého chování spotřebitelů dokáže společnost Revieve předpovědět budoucí trendy a doporučit spotřebitelům hodnotné produkty. Společnost zaznamenala nárůst konverze kosmetických produktů o 85 procent a zlepšení průměrné velikosti transakce o 35 procent. Systém postavený na základě umělé inteligence dokáže provádět analýzu produktů v reálném čase a poskytovat výsledky prostřednictvím zpráv nebo hlasového výstupu. AR také nabízí funkcionalitu pro „vyzkoušení“ nových produktů. Technologie analyzuje různé atributy zákazníka, jako je tón pleti, barva očí, tvar obličeje a potřeby v reálném čase. Díky tomu nabízí výběr make-upu, který odpovídá jejich přesným potřebám.

Revieve v současné době poskytují doporučení založené na selfie fotografiích na čtyřech kontinentech a vedoucích trzích na s výhradním výzkumem trhu. Nástroj je dostupný v obchodech, online, v mobilu, v aplikaci Messenger & Wechat a přes Alexa nebo Google Home.