0

Spoluzakladatel společnosti Casper spustil další startup, jehož cílem je drastické snížení nákladů a časového zatížení stávající renovace koupelny.
Block Renovation nabízí architektonické rekonstrukční balíčky, které lze za pořídit přijatelnou cenu a budou zrealizovány za pouhé tři týdny. Každý, kdo rekonstruoval svůj domov, ví, že stavba může trvat dlouho a rozpočet může mnohonásobně narůst.

Block Renovation umožňují zákazníkům vybrat si koupelnu z katalogu. Každý design pochází od interiérového návrháře. Zákazník obdrží okamžitou nabídku a může mít tuto konkrétně navrženou koupelnu nainstalovanou do tří týdnů. Na výběr je vždy ze dvou různých estetických možností a omezeného počtu možností obkladů a dekorací. Tato cílená rozhodnutí umožňují rychlou implementaci. Další přizpůsobení přichází s vyššími náklady.

Startup odhaduje, že jejich renovace stojí zhruba o 25 procent méně než ceny dodavatelů. Vždy je zaručeno, že vše bude vyhovovat všem příslušným stavebním zákonům. Block Renovation také nabízí záruku cenové shody. Startup byl spuštěn v polovině prosince 2018 a je v současné době k dispozici v New Yorku a New Jersey. Průměrná cena renovace koupelny je 19 300 dolarů, což je podstatně méně než průměrná renovace v New Yorku, která se je 25 900 dolarů. Block Renovation mají záměry rozšířit se po celých Spojených státech a také se přesunout i do renovace dalších místností, jako jsou kuchyně.