0

Zážitkový retail pokračuje ve svém trendu, přičemž čím dál více obchodníků poskytuje jedinečné zážitky svým zákazníkům s nadějí na získání loajality značky. SelfieMark nyní poskytuje maloobchodníkům chytrou vychytávku, která by mohla podpořit větší utrácení u zákazníků.

Výzkum ukazuje, že 78 procent žen se rozhoduje při nakupování na základě doporučení přátel nebo různých rad. Společnost SelfieMark zaznamenala tento trend a vytváří pluginy pro maloobchodníky. Nedávný plugin umožňuje tvorbu anket, kdy si uživatelé mohou vytvořit hlasování o konkrétním produktu. Stylista, ať už od firmy SelfieMark nebo od samotného prodejce, pak jim nabídne rady ohledně uvedeného produktu. To zvyšuje míru důvěry a přijetí značky, která běžně chybí při standardním prodeji. Ankety mohou být v současné době vloženy do e-mailů, na webové stránky nebo sdíleny na sociálních sítích.

Tato úroveň personalizace je jedinečná v maloobchodním průmyslu. Při vytváření skutečné konverzace a vztahů se spotřebiteli společnost SelfieMark nabízí maloobchodníkům možnost maximalizovat loajalitu značek a pomáhat zákazníkům vnímat hodnotu značky.