0

Stále více služeb, které denně používáme, probíhá online. Jednoduchost a pohodlí při poskytování důležitých služeb prostřednictvím vašeho chytrého telefonu narazíte v různých sektorech. Nyní britských startup nabízí plně digitální pojištění zvířat.

Waggel si klade za cíl nabídnout transparentní pokrytí pro domácí mazlíčky, kde majitelé přesně vědí, kolik platí a za co. Nabízejí také odměny za zlepšení péče o vaše zvíře. A co víc, Waggel poskytuje všechny své služby plně digitálně. To znamená, že komunikace je mnohem rychlejší a otevřenější než tradiční papírový styk.

Zákazníci mohou dostat nabídku do třiceti sekund. Mohou také uplatnit nárok v aplikaci a sledovat tuto žádost v reálném čase. Waggel slibuje, že bude transparentní v tom, kolik vyplácí a proč. V okamžiku, kdy má zákazník téměř okamžitou komunikaci, startup pomáhá získat zákazníkovi větší kontrolu zpět.

Jejich program odměňování také usnadňuje a zpřístupňuje zákazníkům preventivní péči o jejich mazlíčky. Jejich partnerství s různými dodavateli kvalitních krmiv pro domácí zvířata nabízí zákazníkům slevy. To znamená, že majitelé domácích zvířat se mohou lépe postarat o zvířata tím, že jim podají kvalitnější výživu.

Pojišťovny jsou proslulé tím, že je obtížné se dostat s někým do kontaktu. Jelikož zákazníci nejčastěji potřebují mluvit s poskytovateli pojištění v případě mimořádných událostí, tak snadný přístup a online komunikace, jako nabízí Waggel, je obrovským přínosem.