WWF vyzývá hráče Fortnite, aby se pokusili přežít bez přírodních zdrojů

Téměř 250 milionů lidí, kteří hrají Fortnite každý den, vyzvala přední světová nezávislá organizace na ochranu přírody WWF, aby se pokusili přežít v této populátní hře. Ale má to jeden háček – musí se řídit jedním jednoduchým pravidlem v rámci této #NoBuildChallenge výzvy: hráči musí projít hrou bez využití jakýchkoli obvyklých přírodních zdrojů, které jim umožní přežít a zvýšit jejich dovednosti. Což znamená, že nesmí použít žádné dřevo, kámen nebo kov.

WWF doufá, že připojením se k #NoBuildChallenge výzvě účastníci pochopí, že je obtížné zůstat naživu bez přírodních zdrojů, které nám Země nabízí. Hráči jsou vyzváni, aby se o toto poselství podělili se svými Fortnite kamarády po celém světě.

Za konceptem hry stojí reklamní agentura We Are Social, která navrhla hashtag #NoBuildChallenge a logo. Kampaň oficiálně spustil v pátek 5. dubna tým profesionálních hráčů Solary prostřednictvím živého streamingu na jejich Twitch kanálu. Solary zahrnuje hvězdné hráče jako Kinstaar, Hunter, Nikof a Yoshi. První živé vysílání #NoBuildChallenge přitáhlo za dvě hodiny 7000 hráčů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762