Airbnb nabízí přenocování v prosklené pyramidě muzea Louvre

Platforma Airbnb už několikrát nabídla možnost vyhrát ubytování na netradičních místech. Nyní, 10 let od založení startupu, mohou zájemci vyhrát přenocování v nejnavštěvovanějším muzeu umění na světě.

Výherci si budou moci v soukromí prohlédnout více než 35 tisíc exponátů, kde jim bude k dispozici průvodce. Dále se budou moci pokochat obrazem Mony Lisy v pohodlných křeslech a poslouchat hudbu z gramofonu. Na své vítězství v soutěži si mohou připít aperitivem inspirovaným renesanční dobou. Součástí je samozřejmě i hostina u mramorové sochy Venuše Mélské a jako kulturní třešnička na dortu je akustický koncert v komnatě Napoleona III.

Ikonická skleněná pyramida, která je zároveň vstupem do muzea, se pro soutěžící promění v jejich ložnici. Uvnitř bude umístěna miniatura pyramidy, kde výherci přespí noc a ráno na ně bude čekat francouzská snídaně do postele.

Mechanika soutěže je stejná, jako u předchozích zážitkových noclehů. Stačí na stránkách Airbnb odpovědět na otázku, proč právě vy byste si zasloužili přenocování v tomto úžasném muzeu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766