Aplikace Hitch modernizuje cestování formou stopování aut

Různé inovace usilují o revoluci v dopravním průmyslu. Hitch se k těmto inovacím přídává se svou aplikaci pro spolujízdu, která přináší moderní technologické výhody tradičního stopování.

Hitch usiluje o modernizaci tohoto způsobu cestování prostřednictvím technologií. Cílem je zajistit, aby spolujízda na dálku byla bezproblémová a příjemná pro jezdce i řidiče. Jezdci jednoduše zkontrolují aplikaci a vyhledají, zda nikde není dostupný řidič, a domluví si místo vyzvednutí. Cestovatelé si musí rezervovat jízdu 45 minut až hodinu před příjezdem řidiče.

Ve srovnání s jinými službami spolujízd, řidiči Hitch nevysazují zákazníky na individuálních místech. V ideálním případě budou již řidiči cestovat do cílového města a pak se vybere ideální místo pro všechny osoby v autě. Pokud se rozhodne řidič jinak, tak se mohou cestují nechat vysadit na jednotlivých místech, pokud je to vhodné. Tímto způsobem může řidič získá finanční výhodu z cesty, kterou by stejně podnikl. To je ruku v ruce s cílem usnadnit proces oběma stranám.

Aplikace je dostupná ke stažení na iOS a Android. Hitch již spustil platformu a vyzkoušel ji na základě provozních testů. V tuto chvíli můžete získat jízdu z Austinu do Houstonu za cenu 35 USD, ale cílem je rozšířit se do dalších velkých měst v Texasu.