Psí útulek využívá překlepy při googlování psích plemen k nabídnutí adopce psů

Jak zaujmout lidi, kteří mají zájem o čistokrevného psa, aby si místo něho vybrali psa z útulku? Güd je online značka krmiva pro psy, která našla způsob, jak využít naše překlepy při hledání na internetu.

Značka Güd si našla nejběžnější překlepy psích plemen na Google, jako je dashund (dachshund/jezevčík), rotweiller (rottweiler/rotvajler) nebo shitsu (shih-tzu). Těmito překlepy pak značka označila psy z útulku Clube dos Vira-Latas, kteří nejvíce potřebovali domov a vypadali jako ti, které uživatel hledá na internetu.

Güd pak vytvořil placenou reklamu v rámci vyhledávání na Google, která vedla k tomu, že se lidem nabízel pes k dispozici, kdykoli na Googlu chybně napsali čistokrevné plemeno psa. Je to kreativní způsob, jak využít lidské chyby při oslovení zákazníků.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766