0

Online concierge Journy využívá efektivní obchodní taktiku, která nabízí cenově výhodné ceny. Tato osobní plánovací služba se zabývá nejtěžší částí cestování. Každý zákazník získá možnost individuálního sezení jeden na jednoho s odborným concierge přes internet, aby si promluvil o svých cestovatelských plánech. Tito odborníci pak mohou spojit itineráře, rezervovat hotely a rezervovat restaurace. V protikladu k většině stávajících služeb je Journy pro všechny cestovatele, nejen v rámci luxusního odvětví. Journy nabízí také mobilní aplikaci, která pomáhá zákazníkům zůstat v kontaktu i během cestování.

Zkušenosti klientů začínají dvouminutovým průzkumem, kde si určí své preference a priority cestování. Pak diskutují o cestách prostřednictvím e-mailu nebo chatu, aby společně sestavili návrh cesty. Může být přizpůsoben tak, aby odpovídal přesným specifikacím zákazníka. Konečná trasa je sdílena přes PDF nebo v aplikaci, aby byla k dispozici po celou dobu dovolené klienta.

Služby Journy stojí 25-50 USD za den výletu, což je významný pokles z většiny personalizovaných služeb cestovního plánování. Cena se liší podle požadavků klienta. Společnost je také hrdá na svá nezaujatá doporučení, protože si nebere žádné provize od společností.

Cestovní průmysl se stává čím dál více dostupný pro širší okruh zákazníků. Co bylo dříve vyhrazeno pro luxusní klientelu, je nyní příležitostí pro masový trh. Tím se otevírá řada nových příležitostí pro menší podniky.